Τρίτη, 19 Οκτωβρίου 2010

Μαζί για τη Ναυπακτία


ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ -ΤΑΜΠΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΖΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ


ΤΖΑΝΑΒΑΡΑ-ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΥΝΕΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΝΟΥΣΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ


ΧΑΛΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΛΥΚΡΕΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΛΙΓΙΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΥΦΑΝΤΗ- ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΒΗΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ


ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΙΣΣΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΧΩΡΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΜΑΡΑΓΔΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΜΑΧΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΙΑ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΟΞΥΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΒΗΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ


ΔΡΟΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ


ΝΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΟΒΡΥΣΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΤΟΥΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΕΟΚΛΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΟΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΣΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ


ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΧΩΡΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΥΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΡΑΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΩΝ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ


ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΔΩΝΕΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΡΑΣΜΑΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΙΤΣΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΡΙΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΡΗΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΧΟΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΔΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ


ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ


ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΩΛΙΑΣ)


ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΥ -ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ


ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΓΙΑΒΡΟΥΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΓΚΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΚΙΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ


ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ( ΜΑΙΡΗ) του ΗΛΙΑ συζ. Χαραλάμπους


ΜΕΝΤΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΠΑΊΣΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ


ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΠΑΣΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΣΜΠΟΥΚΗ-ΠΕΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ


ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ του ΗΛΙΑ


ΒΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ


ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΜΠΙΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΛΙΝΑ ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


ΣΑΚΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΡΟΞΥΛΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΚΥΡΙΤΣΗ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ


ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΜΠΕΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΒΙΝΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΛΑΧΟΜΑΝΔΡΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΜΒΟΚΟΥΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΝΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ


ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ


ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΓΑΛΑΡΙΑΣ)


ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΙΑ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ


ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΜΟΥΛΑΔΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΖΩΗΤΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΧΑΡΑΚΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ


ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΝΤΕΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΚΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΥΡΟΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΣΙΝΑΙΪΚΩΝ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΓΑΝΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΛΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΜΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΝΤΟΤΣΙΚΑ-ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ


ΠΑΣΠΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΡΑΜΠΑΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΖΩΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ


ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΩΒΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΧΛΑΔΟΚΑΣΤΡΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ


ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΤΣΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΒΕΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΠΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΔΑΒΑΝΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΛΑΪΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ


ΝΤΑΒΑΝΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ


ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΑΚΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΣΜΑΝΗ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΣΜΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΟΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΟΒΡΥΣΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΒΛΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΒΛΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ


ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ


ΡΟΝΤΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΛΗΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ


ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΦΥΤΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΝΙΚΟΛΕΝΤΖΟΥ-ΠΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΛΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΒΙΤΣΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΛΟΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ


ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΔΡΑΧΤΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΔΑΜ


ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΛΑΚΟΥΜΕΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΚΙΣΤΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΜΑΥΡΕΛΗ ΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΜΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΖΩΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΑΝΩΜΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΥΛΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΜΙΛΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΛΟΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ


ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΕΙΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ


ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΚΡΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΛΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


ΠΕΛΕΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ


ΤΡΑΧΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΤΣΟΥΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΝΤΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΒΡΟΛΙΜΝΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΚΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ


ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ


ΚΑΡΑΦΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΚΟΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΗΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΖΕΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΖΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ


ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ


ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΣΙΤΙΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ


ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ


ΧΑΛΑΖΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου